[ ? ]
16/10/2018 12:12 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja se si dukej grupi Babastars në darsmën e Getoarit dhe Marinës!

Ja se si dukej grupi Babastars në darsmën e Getoarit dhe Marinës!

Në këtë datë Kingu i Babastars i jep fund beqarisë.

Sot ai dhe Marina Vjollca realizuan dasmën e tyre në Gjirin e Lalëzit në Tiranë. Padyshim se ishte një dasmë madhështore.

Të ftuarit në këtë dasmë ishin VIP-at shqiptarë ku mysafirët më të rëndësishëm ishin padyshim se grupi BABASTARS.

Jemi mësuar që ç’do herë ato ti shohim të veshur me veshje sportive por kësajë radhe ato duken shumë elegantë.

Shikoni dhe disa foto publikuar nga grupi BABASTARS:

 

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …