[ ? ]
16/10/2018 12:26 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja se si dukej Linda Morina 3 vite më parë!(FOTO)

Ja se si dukej Linda Morina 3 vite më parë!(FOTO)

Linda Morina publikoi disa foto vetëm për dëshirë të fansave të saj ku kishte dalë para 3-4 vjet.

 

Ajo në këto foto duket shumë më ndryshe më e bukur,dhe aspak provokuese.

Fotot që publikoi duket se janë të shkrepura në fshat ku këtë gjë e shkroi dhe vetë! Ajo nuk ka aspak komplekse dhe është shumë krenare dhe e lumtur për atë që është dhe për atë që ka.

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …