[ ? ]
16/10/2018 12:12 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja si dukeshin Elita Rudi dhe Gjiko bashkë në një dasmë!

Ja si dukeshin Elita Rudi dhe Gjiko bashkë në një dasmë!

Dyshja simpatike mbrëmë ka qenë të ftuar në një dasmë,ata po duken shumë simpatik dhe të dashuruar.

Gjiko një reper i famshëm gjithmon bën të buzëqesh fytyrën e Elitës ku në Instagram poston një foto për fansat e zjarrtë të tyre që shkruan:”I thash që leshi në këmbë më bën të vecantë, mbreteresha ime”.

Kjo thënie bëri të qeshë jo vetëm Elitën por edhe fansat!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …