[ ? ]
16/11/2018 2:45 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja si duket IPHONE 8! (VIDEO)

Ja si duket IPHONE 8! (VIDEO)

2017 do të shënojë 10 vjetorin e iPhone dhe Apple ka diçka të madhe të planifikuar për të festuar rastin. Me këtë rast kjo kompani e madhe paraqet IPHONE 8.

IPhone 8 një celular i ri në treg ku ndryshon shumë nga IPHONE 7 dhe 6.

Ky celular mban më shumë baterin dhe është më i hollë se IPHONE 7, gjuthashtu besohet të  jetë nga xhami e jo nga qelqi !

'
'

Të Ndryshme

Tuna i hakmeret Robertit duke ija nxjerrur të palarat!

Prej kohësh është përfolur shumë për marrëdhënien e mes dy kunatave të famshme, Tunës dhe …