[ ? ]
16/10/2018 12:13 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja suma që i ofruan Armelës së “Big Brother” për një natë!

Ja suma që i ofruan Armelës së “Big Brother” për një natë!

Armela është një ndër vajzat më provokuese që ka pasur “Big Brother” ndonjëherë,ajo çdo herë qëndroi në qëndër të vëmendjes.

Në “Big Brother” ajo pati lidhje të shkurtër me Damianon por ato bashkë thyen rregullat dhe u detyruan të s’kualifikoheshin.

 

Edhe pas daljes nga BB ajo ishte shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi bëri edhe hundën operacion plastik gjë e cila u përfol shumë në medjat sociale.

Armela gjithashtu këtë verë ka publikuar shumë foto të nxeta me bikini gjë që ua luajti mendjen edhe shumë meshkujve të cilët ofronin  “ Mbi 10 000 Euro” vetëm për të kaluar një natë me të!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …