[ ? ]
20/10/2018 12:20 am
Ballina / Kuriozitete / Kaq të bukur Leonora Jakupin ka kohë që se keni parë!

Kaq të bukur Leonora Jakupin ka kohë që se keni parë!

Së fundmi Leonora Jakupi publikon disa foto në Instagram duke u shfaqur tejet elegante dhe fine,ajo paraqitet si një engjyll me fustan ndriçues gri,si një princeshë e vërtetë.

Ja dhe grimi i sajë verorë dhe tërheqës që e bën atë të duket edhe më tërheqëse!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …