[ ? ]
16/11/2018 1:59 pm
Ballina / ShowBiz / Këngëtarja shqiptare joshëse në robdëshambër!

Këngëtarja shqiptare joshëse në robdëshambër!

Është emër i pëlqyer për publikun.

Greta Koci është këngëtarja e cila për çdo të re rreth profesionit që ushtron dhe përditshmërisë së saj, njofton përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në të cilën shfaqet në robdëshambër, duke e lënë paksa të hapur tek gjoksi, e që dukej mjaft joshëse.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Greta është “Si më parë”, këngë kjo të cilën e solli në duet me Genën.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …