[ ? ]
18/10/2018 4:39 pm
Ballina / Lajme / Këngëtarja shqiptare tani që u nda nga i dashuri tërbohet dhe bën “prapësira”

Këngëtarja shqiptare tani që u nda nga i dashuri tërbohet dhe bën “prapësira”

Këngëtarja simpatike, Beatrix Ramosaj, ka disa kohë që i ka dhënë fund lidhjes me djaloshin simpatik me të cilin kishte dalë hapur në publik.

Ajo është karakterizuar gjithnjë si një vajzë e bukur, tërheqëse por jo shumë provokuese.

'
'

Të Ndryshme

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më …