[ ? ]
20/10/2018 1:08 am
Ballina / Kuriozitete / Kështu duket Luana pa grim dhe pa fotoshop!

Kështu duket Luana pa grim dhe pa fotoshop!

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca shquhet si një nga femrat më të bukura dhe tërheqëse të ekranit. 

E bukura Luana është shumë aktive në rrjetet sociale me foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në çdo paraqitje të saj e kemi parë të kuruar deri në detaje dhe në dukje të përsosur.

Por kësaj radhe ajo ka vendosur që të shfaqe bukurin e saj pa grim.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …