[ ? ]
16/10/2018 1:05 pm
Ballina / Kuriozitete / Kim,më bombastike se kurrë!(FOTO)

Kim,më bombastike se kurrë!(FOTO)

Kim për medjat shprehet:”Jam më në formë se kurrë. Pas regjimit të fitnesit, ndjehem më mirë se kurrë në jetën time”…

Ajo e vërtetoi këtë në imazhet që publikoi në rejetet soicale,ku kalonte pusshimet në plazhet e Malibusë, në Los Angeles.

Me flokët ngjyrë platini dhe me bikini që nxirrnin në pah më së miri format e saj tërheqëse, Kim ka mahnitur të pranishmit në plazh dhe fansat e saj nëpërmjet rrjeteve sociale ku i la të gjithë gojëhapur.

Modelja u fotografua në plazhet e Malibusë, ku ishte nën shoqërinë e asistentes dhe mikes së saj të ngushtë, Stephanie Shepherd.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …