[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / ShowBiz / Klea dhuron “ Puthje të nxehta “

Klea dhuron “ Puthje të nxehta “

Valltarja shumë e përfolur , në media elektronike dhe ato të televizioneve për romancat dhe suksesin që po shijon.

Mbretëresha e belly dancit , tashmë realizon klipin më të ri , në bashkpunim me produksionin Syri Blue megjithatë ajo gjen kohë që te fal dashur dhe të jep puthje , dhe shume dashuri për femiët më sakt për fansat e vegjel megjith ate ajo fal shume dashuri dhe puthje për djaloshin që ende nuk e kemi zbuluar se kush ka fatin të ket të ket Klean ? .


Web Analytics
Clicky

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …