[ ? ]
20/10/2018 12:46 am
Ballina / Kuriozitete / Kush është bukuroshja që ju lë pa mend me format e saj?!

Kush është bukuroshja që ju lë pa mend me format e saj?!

Bukuroshja që jua prezantojmë në fotografitë e mëposhtme quhet Katya Elise Henry dhe ka lindur në Minnesota të SHBA-ve. Ajo është një nga femrat më të ndjekura në Instagram, ku ka mbi dy milionë ndjekës. Katya ka një trup perfekt që e ka arritur falë ushtrimeve intensive në palestër. Në galerinë e mëposhtme mund ta vlerësoni trupin e saj bombastik.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …