[ ? ]
16/10/2018 12:14 pm
Ballina / Kuriozitete / Kylie Jenner shtazshtatzënë pret fëmijën e parë!

Kylie Jenner shtazshtatzënë pret fëmijën e parë!

Kylie Jenner është shtatzënë me fëmijën e Travis Scott, sipas raporteve të medias.

TMZ ka raportuar shtatzëninë e Kylie, duke cituar ‘burime të shumëfishta’ si duke u thënë atyre se Kylie ka filluar t’u tregojë miqve të saj lajmin e mirë.

Burimet thonë se Travis Scott, i dashuri i Kylie, gjithashtu ka përhapur lajmin për miqtë e tij.

Kylie dhe Travis Scott kanë qenë së bashku që nga prilli, pas takimit në Coachella.

Për këtë arsye Kylie kohëve të fundit ka publikuar foto që ka bërë disa muaj më parrë….

Kylie për medjat reporton se do ketë një vajzë dhe është mjaft e lumtur.

 

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …