[ ? ]
18/10/2018 4:16 pm
Ballina / Video / Lady Gaga “zbret nga qielli”ne edicionin e 51-te te Super Bowl!

Lady Gaga “zbret nga qielli”ne edicionin e 51-te te Super Bowl!

Lady Gaga zbret nga pika me e larte e stadiumit te Hoston-it me nje kenge klasike e cila hapi edicionin e 51-te te Super Bowl.

Shumica e publikut e shikonin me frike se si Lady Gaga zbriste poshte ne nje kohe prej 12 minutave.

Ylli i skenes muzikore mahniti te gjithe me performancen e saj.

E veshur me nje kostum argjendi dhe nje make-up spektakolor Lady Gaga arriti te magjeps publikun amerikan ne edicionin e 51-te te Super Bowl.

Shiko videon per me shume!

'
'

Të Ndryshme

Ja se si e kall dhëndri në dasmë kur mer atë që do!(VIDEO)

Në një dasmë shqiptare gjëja që ra më shumë në sy ishte dhëndri i cili …