[ ? ]
20/10/2018 12:58 am
Ballina / Kuriozitete / Leonora Poloska bëhet nënë!

Leonora Poloska bëhet nënë!

Këngëtarja, Leonora Poloska është bërë nënë. Çifti Leonora dhe Andini janë bërë prindër për herë të parë.
Familjes Randobrava i është shtuar edhe një princeshë.

“Gruja jem e dashur Faleminderit që na e linde këtë Princeshë. Mirëserdhe qika babit zemra jem ma e mira nbotë”Ka thënë Andini.

Siç mësojmë ata kanë pagëzuar vajzën e tyre me emrin Andora.

Kujtojmë se një qytet i vogël bregdetar në provincën italiane të Savonës ka këtë emër.

Sipas të gjitha gjasave çiftinka bashkuar shkronjat e emrave të tyre (Andin) (Leonora)-Andora.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …