[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / ShowBiz / Linda Morina dhe Lek Plepi me skena të nxehta!(FOTO)

Linda Morina dhe Lek Plepi me skena të nxehta!(FOTO)

Linda Morina dhe Lek Plepi janë  personazhë më të përfolur kohën e fundit,quhen si të çmendur apo përbindësha të cilët bashkëpunuan për të lancuar këngë e fundit me titullin “Seen”.

Vetëm për tre ditë kënga e tyre mori 127,848 shikime!

Ajo që u përfol më shumë janë skenat Hot,gjatë videoklipit!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …