[ ? ]
16/11/2018 2:02 pm
Ballina / ShowBiz / Madonna,një mama krenare!

Madonna,një mama krenare!

Ikona e muzikës pop Madonna të shtunën ka publikuar  një klip të shkurtër në Instagram që tregon vajzat katër-vjeçare, Stella dhe Esther, duke kënduar një këngë përr fëmijë në një interpretim në piano.

Binjakët  ishin të veshura me veshje  identike me vija bardhë e zi dhe çorape  të zeza me pika të bardha  ishte hera e parë që Madonna ka publikuar foto ose video nga vajzat.

Këngëtarja javën e kaluar u bë pjesë e mediave duke thënë se ajo ishte “e gëzuar që Stella dhe Esther – (nëna e të cilit vdiq menjëherë pasi ato kanë lindur) tashmë janë pjesë e familjes sonë”.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …