[ ? ]
16/11/2018 2:00 pm
Ballina / ShowBiz / Majk i penduar për largimin nga Majlinda? Deklarata e tij e fundit na befasoi të gjithëve! [FOTO]

Majk i penduar për largimin nga Majlinda? Deklarata e tij e fundit na befasoi të gjithëve! [FOTO]

Majk është një nga reperat më të mirë shqiptarë i cili është shumë i preferuar nga publiku. Para pak kohësh ai ka qenë në një lidhje me Majlinda Zekën, lidhje nga e cila lindi një djalë i quajtur Roan, por ata janë ndarë.

Së fundmi flitet se Majk është në një lidhje tjetër dashurie me modelen kosovare, Melita Nushi edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht këtë. Por në postimet e tij të fundit në Instastory, reperi ka habitur ndjekësit teksa ka publikuar disa vargje ku është shprehur i penduar.

“Se njerzit nga syni i unt e nga etja, shpesh her dalin nga vetja, e si shohin gabimet e veta, deri sa të ndëshkon jeta”, mesa duket këto vargje janë pjesë e këngës së tij të re, që shumë fansa dhe media kanë komentuar se i janë dedikuar ish të dashurës së tij, Majlinda Zeka.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …