[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Kuriozitete / Make-up 2017 nga Erin Parson-VIDEO

Make-up 2017 nga Erin Parson-VIDEO

Erin Parson është grimerja e markës Maybelline, ku për tu dukur e veçantë më poshtë ndiqni disa grime për verë 2017.Duke përdorur ca cristale që të bëjnë të dukesh sa më unike.

Në këtë fotografi thotë se ka bërë gimin e Zogut të parajsës duke e bërë edhe më të bukur me përzjerjen e ngjyrave të hapura verore.

Dhe më poshtë ndiqni videon e publikuar nga Erin Parson:

 

'
'

Të Ndryshme

Shenjat e mundshme të kancerit që të gjithë ne i injorojmë!

Shumë ekspertë thonë se ne duhet të jemi të vëmendshëm ndaj simptomave që mbajnë të …