[ ? ]
16/11/2018 2:12 pm
Ballina / ShowBiz / Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”.

Po të shikoni fotot në galerinë e mëposhtme do të kuptoni se modelja kanadeze e meriton plotësisht këtë përcaktim.

Falë bukurisë së saj, Ildiko ka qenë në kopertinën e revistave si FHM dhe Playboy, është një yll i rrjeteve sociale dhe gjithashtu një aktore.

Në setin më të ri fotografik, ajo shihet me një kostum plazhi si ato të serialit “Baywatch”.

 

'
'

Të Ndryshme

Ja për kë braktisi të dashurin Dua Lipa!(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, duket se ka nevojë ti rishikojë rregullat e saj, …