[ ? ]
18/10/2018 4:48 pm
Ballina / Këshilla+ / Mendova se do zhgënjehesha mirëpo kjo maskë për fytyrën më ndryshoi mendimin!

Mendova se do zhgënjehesha mirëpo kjo maskë për fytyrën më ndryshoi mendimin!

Secila femër ka problem me rrudhat,puçrat,poret e hapura dhe pikat e zeza…por problemi është se askush ende nuk di si ti trajtoj ato,është shumë e thjeshtë për të trajtuar këto probleme të fytyrës,dhe për këtë na nevoitet një maskë…

Gjurma.com ju ofron të mësoni maskën e cila aspak nuk do ju zhgënjejë dhe do ngeleni të kënaqur nga ajo…

Kjo maskë vlen të aplikohet në të gjitha llojet e lëkurës,është natyrale dhe bëhet në kushte shtëpie.

Një nga maskat më efikase që keni provuar ndonjëherë,për këtë maskë ju nevoitet:

  • 1 lugë e vogël kanellë
  • 1 lugë e vogël vaj ulliri
  • 1 lugë e vogël mjalt
  • 1 lugë e vogël lëng limoni

Përzieni  këto përbërës dhe lyeni fytyrën, lëreni të veprojë për 10-15 min dhe shpërlajeni me uj të vakët.

Mua smë zhgënjeu po juve?

'
'

Të Ndryshme

Ky është ritmi ideal i zemrës për moshën që keni!

Ritmi i zemrës është numri i rrahjes së zemrës në minutë. Ju mund të matni …