[ ? ]
18/10/2018 4:39 pm
Ballina / Kuriozitete / Modelja “bllokon” Instagramin me të pasmet bombastike dhe…(FOTO)

Modelja “bllokon” Instagramin me të pasmet bombastike dhe…(FOTO)

Pia Muehlenbeck një modele e njohur dhe shumë seksi e cila njiher për fotot e saj me bikini.

Ku ajo vazhdimisht publikon foto ku shfaq format e saj të jashtëzakonshme në Instagram.

Ajo ekspozon të pasmet bombastike me të cilat i ka lënë pak vend imagjinatës. Ajo është akuzuar shumë për ndërhyrje kirurgjike sidomos në pjesët e fytyrës dhe gjoksit.

 

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …