[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / Kuriozitete / “Mos më krahasoni me Kim Kardashian-in” unë zotoj linja natyrale…(FOTO)

“Mos më krahasoni me Kim Kardashian-in” unë zotoj linja natyrale…(FOTO)

Ajo u bë e famshme përmes fotove provokuese që publikonte në rrjetet sociale,ku në Instagram u shqua si “Kim Kardashian rus”.

Emri i vërtetë i saj është Anastasia Kvitko ajo zgjodhi javën e modës në Nju Jork për të publikuar linjën e vet të kostumeve të plazhit për femra.

Asaj nuk i pëlqen të krahasohet me Kim Kardashian pasiqë zotohet se linjat që ka janë krejtësisht dhuratë e natyrës.

 

 

Ajo në setin e fundit fotografik duket shumë provokuese dhe seksi..

Shikoni fotot më poshtë:

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …