[ ? ]
16/11/2018 1:59 pm
Ballina / Lajme / Nga dita e martë reshje bore (FOTO)

Nga dita e martë reshje bore (FOTO)

Nga dita e martën pasdite pritet të ketë reshje të borës, kjo pasi që do të kemi ndikim të masës ajrore ga veru dhe pjesa verilindore.

Të martën para dite do të mbaj mot i qëndrushëm, i thatë dhe i ftohot.Reshet lokale të shoit kanë ngelur me nj butik.

shkupi

'
'

Të Ndryshme

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më …