[ ? ]
16/10/2018 12:58 pm
Ballina / Kuriozitete / Nga juriste në aktore filmash +18!(FOTO)

Nga juriste në aktore filmash +18!(FOTO)

Një juriste hoqi dorë nga diploma e saj për t’iu përkushtuar aktrimit +18

Ella Hughes nga Sauthemptoni thotë se “që në momentin që vendosi t’u bashkohet filmave me pullë të kuqe, ndjehet më e lumtur”.

“Kam qenë një vajzë shumë e turpshme. Madje mezi flisja në telefon me djem. E urreja zërin tim dhe asnjëherë nuk mendoja se do të gjeja lumturinë”, thotë ajo.

Ella, 22 vjeç, thotë se gjërat kanë ndryshuar shumë për të dhe se ndjehet mjaft e lumtur me karrierën e re, megjithëse pranon se nëpër rrjetet sociale jo të gjithë e kanë mirëpritur vendimin që ka marrë.

Tek Game of Thrones, 22-vjeçarja shfaqet në rolin e një prostitute në sezonin e gjashtë në episodin “The Broken Man”.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …