[ ? ]
16/11/2018 2:01 pm
Ballina / ShowBiz / Nicole Scherzinger në Afrikën e Jugut !

Nicole Scherzinger në Afrikën e Jugut !

Këngëtarja 38-vjeçare Nicole Scherzinger  momentalisht ndodhet në Afrikën e Jugut .

Ajo  ka publikuar nërrjetin social Instagram një foto nga stadiumi i Green Point Athletics në Cape Town, e veshur me rroba sporti.

Ajo shkruan “Duke shkrepur foto. Mezi pres ti shihni!”.Këngëtarja duket mahnitëse me flokët e kapura dhe sic duket ka shkuar të luajë tenis dhe për të bërë disa foto të bukura.  .

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …