[ ? ]
18/10/2018 4:54 pm
Ballina / ShowBiz / Një femër me shumë stil, kjo është gruaja e Shahinit të serialit “Më fal”!

Një femër me shumë stil, kjo është gruaja e Shahinit të serialit “Më fal”!

Okan Şenozan është aktori turk i cili u bë i njohur te publiku shqiptar me rolin e Shahinit në serialin “Më Fal”.

Ai luajti rolin e kryefamiljarit i cili për ta mbajtur familjen e bashkuar, përballet me shumë vështirësi.

Por, ndryshe nga jeta para kamerave, Shahini jashtë profesionit ka një familje tejet të lumtur.

Krah tij qëndron një grua e zonja e cila duket shumë e re në moshe se aktori në fjalë. Ata duken një çift tejet simpatik dhe shumë romantik.

Shahini gruan e tij e ka dërguar në Italia, duke na treguar se kujdeset shumë për gruan që ka në krah.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …