[ ? ]
18/10/2018 3:56 pm
Ballina / Kuriozitete / Njihuni me Rapunzelin e vërtetë të Rusisë e cila si ka prerë flokët për 14 vjet! -VIDEO

Njihuni me Rapunzelin e vërtetë të Rusisë e cila si ka prerë flokët për 14 vjet! -VIDEO

Një herë e një kohë në Rusi jetonte një vajzë Dashik Gubanova Freckle,e cila ëndëronte të rriste flokët e sajë dhe ti bëheshin të gjata ashtu si Princesha Rapunzel,dhe kështu ajo ia arriti qëllimin dhe bëri realitet ëndërën e saj duke rritur flokët që nga viti 2003 e deri më sot.Në jetën e saj ajo ka hasur shumë vëmëndje ku ne instagram ka 221k ndjekës.

Ndërsa teksa shëtit nëpër qytet merr shumë komplimente nga meshkujt dhe haset me shumë femra xheloze te cilat e kanë zili.

Je kaq e bukur! Do të doja të arrija dhe të prekja ato valë të arta “, komentoi një përdorues në YouTube, Jim Skorupa.

Më pas ajo shkroi në Instagram se kishte dhuruar flokët e saj për bamirësi.

Për të krehur flokët i ndihmonin dy motrat e saj. Shikojeni foton më poshtë:

Kjo vajzë nga Rusia rriti flokët për 14 vite me rradhë,ku flokët u rritën aq shumë sa që i arritën deri tek këmbët.Ajo thotë: Rrita flokët që ti shes dhe shumën që do marr do ju ndihmoj të varfërve që nuk kanë mundësi financiare as për mjekim…

Më poshtë ndiqni dhe videon me të cilën bëri bujë të madhe në Instagram:

'
'

Të Ndryshme

Shenjat e mundshme të kancerit që të gjithë ne i injorojmë!

Shumë ekspertë thonë se ne duhet të jemi të vëmendshëm ndaj simptomave që mbajnë të …