[ ? ]
16/11/2018 2:25 pm
Ballina / Sport / Operohet futbollisti Marc Bartra,pas sulmit në Dortmund!

Operohet futbollisti Marc Bartra,pas sulmit në Dortmund!

Futbollisti ka pësuar frakturë në krah pas shpërthimit të sotëm në Dortmund.

“Marc Bartra për momentin është duke u operuar”, thuhet në njoftimin e skuadrës gjermane.

Si pasojë e këtij shpërthimi është shtyrë dhe ndeshja  ndërmjet  Dortmundit dhe Monacos.

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …