[ ? ]
18/10/2018 4:50 pm
Ballina / ShowBiz / Pa pikë shije,kjo është gruaja e vërtetë e Sinanit tek seriali “NËNA”!(FOTO)

Pa pikë shije,kjo është gruaja e vërtetë e Sinanit tek seriali “NËNA”!(FOTO)

Serhat Teoman është aktori turk i cili për audienceën shqiptare u bë i njohur  në serialin, Anne.

Një djalë i pashëm dhe i talentuar, ka bërë  të jetë shumë i kërkuar në tregun filmik turk por edhe më gjerë.

Edhe pse e bukur, mirëpo duket se aspak nuk i jep rëndësi grimit gjë që nuk duhet lënë anash. Çifti në fjalë kanë dal për kafe, por vëmendje merr veshja dhe pamja e gruas së Sinanit pa grim.

Edhe në disa foto të tjera shihet se gruaja e tij nuk kujdeset aspak për veten!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …