[ ? ]
23/09/2018 3:06 pm
Ballina / Sport / Pas tre ofertave refuzon prape Nainggolan!

Pas tre ofertave refuzon prape Nainggolan!

Chelsea nuk arriti te nenshkruaje kontraten me  Nainggolan kete vit pas tri ofertave per te .

Belgu ka qene i lidhur me nje kalim ne Londer veren qe shkoi, por qe nuk u be asnjehere realitet.

Radja Nainggolan ka treguar se pse ka refuzuar Chelsean duke qendruar te Roma.

-“Zgjodha stilin e jetes, pasi ketu jetoj qe 12 vite”.

-“Ndjeje respekt ketu, nuk dua te largohem. Jam shume i lumtur ketu”.

Ai eshte pyetur edhe per ndeshjen  mes Juventusit dhe Intrerit.

“Juventus-Inter? Inter po ecen shume mire, pasi kane nje trajner shume te forte si eshte Stefano Pioli. E dija qe do te rikuperonin pike”.

“Shpresoj qe rezultati do te shkoj ne favor tonin, nje barazim eshte i mire”, ka thene Radja.

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …