[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / Sport / Pierre Eemerick Aubameyang,transferohet në PSG gjatë sezonit të verës.

Pierre Eemerick Aubameyang,transferohet në PSG gjatë sezonit të verës.

Sulmuesi  Pierre Eemerick Aubameyang ka vendosur  të transferohet në skuadrën franceze PSG.

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre Eemerick Aubameyang ka vendosur se në cilën skuadër do të transferohet gjatë verës.

Bild shkruan se, Aubameyang tashmë ka vendosur dhe nga edicioni i ardhshëm do të luaj për skuadrën franceze, PSG.

 

 

 

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …