[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Sport / Pogba,në kopertinën e futbollit “FIFA 18”!

Pogba,në kopertinën e futbollit “FIFA 18”!

Është zbuluar se Pogda  do të jetë në kopertinën e lojës së ardhshme të futbollit, “FIFA 18”.

Sipas “SegmentNext”, do të jetë Paul Pogba imazhi i njërës prej lojërave më të suksesshme të futbollit në botë.

Mesfushori i Manchester United do të zëvendësojë kështu sulmuesin Marco Reus, i cili ishte imazhi i “FIFA 17”.

Vitet  të fundit kanë qenë Cristiano Ronaldo dhe Messi në kopertinat e lojës FIFA, por duket se EA po i kthen sytë tashmë nga talentet e reja.

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …