[ ? ]
18/10/2018 4:12 pm
Ballina / ShowBiz / Publikuan këngën e re! Po ju e kapët detajin në këngën e Florit dhe Getoarit? [VIDEO]

Publikuan këngën e re! Po ju e kapët detajin në këngën e Florit dhe Getoarit? [VIDEO]

Ghetto Geasy dhe Flori Mumajesi, ditën e djeshme publikuan këngën e tyre më të re, duhet thënë se ky rikthim më këtë duet është goxha interesant dhe ritmik njëkohësisht, i cili me siguri do të bëhet hit.

“Dashni me raki” quhet bashkëpunimi i tyre, i cili që në momentin që u lançua, mori menjëherë pëlqimin e fansave. Mirëpo, të gjithëve u ka shpëtuar një detaj në rreshtat e Getoarit.

“I dehun jam, këmbët s’më mbajnë”- janë fjalët e reperit, të cilat i ka marrë në këngën e famshme të Nexhmije Pagarushës, duke i ruajtur edhe të njëjtën melodi të versionit origjinal.

https://youtu.be/JYGZV5FiCUM?t=94

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …