[ ? ]
16/11/2018 2:00 pm
Ballina / ShowBiz / Rihanna braktis të dashurin milioner,arsyeja do ju lë gojëhapur!

Rihanna braktis të dashurin milioner,arsyeja do ju lë gojëhapur!

Mediat Angleze pretendojnë se Rihanna hoqi dorë nga lidhja e saj me miliarderin, sepse ajo është “lodhur nga meshkujt”. Është apo jo kjo arsyeja e vërtetë e ndarrjes pritet të shohim.

“Ishte një marrëdhënie e mirë, por tani ka mbaruar,ka shkruar Rihanna.

Sigurisht që Rihanna ia theu zemrën atij, kjo është ajo që bën më së miri: thyen zemrat e meshkujve.

Thashethemet që Rihanna po takonte Jameel filluan të qarkullojnë në qershor të vitit 2017, kur ata u vunë re në një pishinë në Spanjë. Menjëherë pas tyre u pa në një pushim në Ibiza. Në korrik të vitit 2017, një burim zbuloi se Rihanna dhe Jameel tashmë ishin “lidhur për disa muaj”.

'
'

Të Ndryshme

Ja për kë braktisi të dashurin Dua Lipa!(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, duket se ka nevojë ti rishikojë rregullat e saj, …