[ ? ]
20/10/2018 12:13 am
Ballina / Kuriozitete / Rita Ora ndryshon “look”-un duke u inspiruar nga Taylor Swift!(FOTO)

Rita Ora ndryshon “look”-un duke u inspiruar nga Taylor Swift!(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendhes duke eksperimentuar me “look”-un e saj dhe kurrë nuk e kemi parë të gabojë në stil.

Së fundmi, ajo ka vendosur të ndryshojë stilin e saj të flokëve duke errësuar ngjyrën dhe duke u shfaqur me kaçurrela klasike ku duket si një kukull.

Rita ka postuar një foto të kësaj pamjeje të re dhe të freskët në profilin e saj të “Instagram”-it ku ka marrë qindra komente pozitive nga fansat dhe kritikët.

Ajo si duket u inspirua nga pamja e Taylor Swift në klipin “Look What You Made Me Do”.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …