[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / Kuriozitete / Rita Ora vjen në duet me Ed Sheeran (VIDEO)!

Rita Ora vjen në duet me Ed Sheeran (VIDEO)!

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është bashkuar me mikun e saj Ed Sheeran për të sjellë versionin akustik të këngës së saj më të re “Your Song”.

Të dy artistët 26-vjeçarë kanë dhënë ndoshta, një duet të këndshëm për t’u parë dhe dëgjuar deri më tani. Ndiqni videon më poshtë:

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …