[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Sport / Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni.

Algjerian  deklaroi se dëshiron të luajë në Champions League çdo vit.

Por 26-vjeçari vijoi më tej intervistën, duke theksuar se objektivi i tij është të veshë fanelën e një klubi të madh dhe të fitojë sa më shumë trofe.

Sezoni i verës do të nisë shumë shpejt dhe ofertat në drejtim të Mahrez nuk do të jenë të pakta.

'
'

Të Ndryshme

Fernando Alonso i pakënaqur në McLaren!A do i rikthehet skuadrës së Ferrarit!

Piloti i njohu , Fernando Alonso, ka shumë mundësi që të rikthehet tek skuadra e Ferrarit. Fernando …