[ ? ]
20/10/2018 12:12 am
Ballina / Teknologji / Samsung Z4,së shpejti në treguan e Indisë!

Samsung Z4,së shpejti në treguan e Indisë!

Telefoni Samsung Z4 është i fokusuar në lehtësimin e përdorimit,ku ofron sistemin operativ  Tizen.

Telefoni ka ekran 4.5 inç me rezolucion  prej 800 x 480 piksel.

Ky telefon është i pajisur me harduer të thjeshtë, i cili përfshin procesorin me katër bërthamë 1.5GHz, 1GB RAM.

Kamera para  është 5MP, dhe mbrapa  5MP. Video dhe fotografitë mund të ngarkohen përmes Wi-Fi (2.4GHz b/g/n) ose LTE Cat.

Ky telefon pritet fillimisht  në tregun e Indisë, ndërsa më vonë në rajonet tjera.

Çmimi i telefonit ende nuk dihet.

'
'

Të Ndryshme

Harroni 10 sekondat ku mesazhet pastaj zhdukeshin!Snapchat me ndryshime të reja!

Snapchat na mahnit gjithmonë me të rejat e  tij,pasi tani mund të harroni ata 10 …