[ ? ]
16/11/2018 2:00 pm
Ballina / Lajme / Seksbomba australiane po e çmend njerzimin..(FOTO)

Seksbomba australiane po e çmend njerzimin..(FOTO)

Bukuroshja bombastike nga australia po çmend njerzimin me këto poza super të nxeta.

Emri i saj është Emily Sears dhe ajo ska të ndalur.

Ajo ka realizuar një mori fotografish të reja ku secila fotografi është më joshëse se tjetra.

 

Fotografi Kittrell Cage i ka shkrepur disa fotografi, në të cilat biondja 32-vjeçare duket fantastike e ëmbël dhe seksi në ambientet e një hoteli.

'
'

Të Ndryshme

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më …