[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / Sport / Sergio Aguero,nuk do të largohet nga Manchester City!

Sergio Aguero,nuk do të largohet nga Manchester City!

Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero nuk do të largohet nga Manchester City.

Thuhet se ai  ka probleme me Pep Guardiolan, por agjenti i tij, Hernanes Heguera ka bërë me dije se ai do të qëndroj në “Etihad Stadium”.

“Aguero nuk do të largohet nga Manchester City, pasi ka kontratë me klubin dhe është i lumtur aty”, ka thënë Heguera.

“Ai nuk ka probleme me Guardiolan dhe e dëshiron qëndrimin tek Manchester City”, ka shtuar agjenti i Agueros.

'
'

Të Ndryshme

Fernando Alonso i pakënaqur në McLaren!A do i rikthehet skuadrës së Ferrarit!

Piloti i njohu , Fernando Alonso, ka shumë mundësi që të rikthehet tek skuadra e Ferrarit. Fernando …