[ ? ]
18/10/2018 3:56 pm
Ballina / Kuriozitete / Shkëndije Mujaj imazhe nudo!Lë pa mënd fansat!(FOTO)

Shkëndije Mujaj imazhe nudo!Lë pa mënd fansat!(FOTO)

Ndoshta ju ka munguar gjatë verës, pasi atë e shihnim vazhdimisht me foto e video provokative nga bregdeti.

Por kësaj radhe këngëtarja Shkëndije Mujaj ka preferuar që të bëjë fotografi thuajse nudo, gati e zhveshur e tëra në banjo…

Ajo kësajë radhe e teproi duke publikuar imazhe ku thithkat dhe pjesën intime e ka mbuluar me petale që të mos duket komplet nudo!

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …