[ ? ]
20/10/2018 12:17 am
Ballina / Kuriozitete / Shyhrete Behluli prezanton motrën e saj!(FOTO)

Shyhrete Behluli prezanton motrën e saj!(FOTO)

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe për paraqitjet e saj gjithmon shumë elegante dhe gjithmonë larg provokimeve.

Sa i përketë aspektit personal të këngëtares, dim diҫka për jetën e sajë, por jo edhe shumë.

Sot përmes një postimi në Instagram, Shyhretja na ka prezantuar me motrën e saj.

Por, ajo që është shumë e ҫuditshme është se ato nuk ngjajnë fare me njëra tjetrën dhe nuk është aq elegante sa Shyhrjetja…

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …