[ ? ]
16/10/2018 12:55 pm
Ballina / Kuriozitete / Skandalet më të mëdha të VIP-ave!(FOTO)

Skandalet më të mëdha të VIP-ave!(FOTO)

skandalet nuk mungojnë asnjëherë ato sa herë vinë e shtohen Gjurma.com ju mundëson të shihni disa nga skandalet që ju kanë ndodhur VIP-ave….

E dhunuar!

Yjet e muzikës Rihanna dhe Chris Brown ishin dikur çifti më i përkryer, zilia e tifozëve në të gjithë botën, deri në natën fatale të çmimeve Grammy 2009.

Pasi morën pjesë në një garë,çifti filloi të gridneshte duke u grindur Chris Brown filloi ta godas dhe dhe shqelmoj këngëtaren e famshme Rihannën, duke goditur me shuplaka në fytyrë…

Rihanna u shkatërua dhe e raportoi atë në polici. Ai u dënua me pesë vite burg për krimin dhe sulmin që i kishte bërë.

Fotot E Rihannës të rrahur janë bërë një nga imazhet më të famshme të thashethemeve të viteve të fundit.

Angela Martinit i del zogu jasht!

Më poshtë do të shihni foto ku Angela Martini ekspozon pjesën Intime a nuk është kjo një skandal i madh?!

Puthje lezbikesh!

Kim kardashian komplet nudo

Ajo nuk hezitoi fare,i la pa mënd fansat me fotot e fundit ku shfaqet komplet lakuriq…

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …