[ ? ]
18/10/2018 3:57 pm
Ballina / Sport / Sulmuesi i njohur mund të trasnferohet në Manchester United!

Sulmuesi i njohur mund të trasnferohet në Manchester United!

Sulmuesi i njohur Sergio Aguero edicionin e ardhshëm mund të luaj pë  Manchester Unitedin.

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka kërkuar transferimin e për sulmuesin e rivalit të qyetitt Manchester City, Sergio Aguero.

Thuhet se Manchester  United është i gatshëm të paguajë për  argjentinasin 65 milionë euro, pavarësisht se lojtari ka vetëm një vit kontratë.

Aguero që ka humbur vendin në City ndaj Gabriel Jesus, shihet si zëvendësues i Zlatan Ibrahimovicit, i cili ka pësuar një lëndim të rëndë dhe pritet të mungojë në fillim të edicionit të ardhshëm.

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …