[ ? ]
20/10/2018 12:13 am
Ballina / Teknologji / Telefoni më i ri me katër kamera!

Telefoni më i ri me katër kamera!

Thuhet se gjatë këtij muaji kompania Oukitel do të sjellë gjikantin më të ri U22,i cili do të jet telefoni i parë në botë me katër kamera.

Kompania  do të nxjerrë në treg , pajisjen me dy kamera të përparme dhe dy të pasme.

Ku kamera e parme do të kenë 5 MP dhe 2 MP, ndërsa dy kamerat tjera do të jenë 8 MP, dhe 2 MP.

Telefoni do ketë  sensorin për skanimin e gishtërinjve, ku dhe do të dali në shitje dhe në tre ngjyra tri ngjyra si: e bardhë, e zezë dhe e artë.

 

'
'

Të Ndryshme

Më të rejat nga iTunes!

Së shpejti  iTunes do të vijë  në dyqanin Windows Store,ku të gjithë e presin me padurim… …