[ ? ]
20/10/2018 12:19 am
Ballina / Teknologji / Telefoni më i ri,me specifikime tejet interesante!

Telefoni më i ri,me specifikime tejet interesante!

Një ekip kinez ka arritur të marri disa specifikime për telefonin Meizu pro 7,ku thuhet se do jenë disa specifikime tejet interesante.

Në këto specifikeme, është  përfshirë edhe procesori Helio X30 dhe kamera ‘dual’, në pjesën e pasme të telefonit.

Ky burim e liston kamerën Sony IMX386 (12MP) dhe kamerën Sony IMX286 (12MP) si pjesë të inkuadruar në harduer, së bashku me kamerën frontale Samsung S5K368 (16MP).

Pjesa tjetër e specifikave duket se janë pjesë e spekulimeve të mëhershme,ku  Meizu Pro 7 pritet të ketë ekran prej 5.2 inç me teknologjinë 3D Touch, RAM memorien me 6GB dhe sistemin operativ Flyme OS që punon përmes Android 6.0 ose 7.0.

'
'

Të Ndryshme

Harroni 10 sekondat ku mesazhet pastaj zhdukeshin!Snapchat me ndryshime të reja!

Snapchat na mahnit gjithmonë me të rejat e  tij,pasi tani mund të harroni ata 10 …