[ ? ]
18/10/2018 4:03 pm
Ballina / Sport / Transferi i parë që madrilenët kanë bërë!

Transferi i parë që madrilenët kanë bërë!

Real Madrid duket se po përforësohet çdo herë e më shumë.

Mbrojtësi i Alavesit ,Theo Hernandez është transferi i parë që madrilenët kanë bërë në afatin kalimtar të verës.

Hernandez ka arritur marrëveshje me Real Madridin dhe sot ka kryer edhe testet mjekësore.

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …