[ ? ]
16/11/2018 1:59 pm
Ballina / Lajme / Tuna i hakmeret Robertit duke ija nxjerrur të palarat!

Tuna i hakmeret Robertit duke ija nxjerrur të palarat!

Prej kohësh është përfolur shumë për marrëdhënien e mes dy kunatave të famshme, Tunës dhe Nora Istrefi. Por fare ka ndodhur mes tyre? Nuk flasin me njëra-tjetrën? Po vëllezërit Berisha?

Këto përgjigje na e dha Roberti, bashkëshorti i Norës i ftuar te “Rudina”. Ai zbuloi marrëdhënien e shumëpërfolur dhe si duket fjalët janë të vërteta.

“Me Tunën, as nuk dua që të takohemi. Nora është që 15 vite në skenën shqiptare dhe ka shumë fansa në Kosovë dhe në Shqipëri. E ka merituar që të ketë shumë fansa. Për Patrisin dhe për Tianin edhe jetën e jap. Nora për asnjë artist nuk ka pasur asnjë farë problemi.

Tuna është ajo që ka pasur probleme me të gjithë artistët.

Edhepse Roberti nuk tregoi shkakun,thuhet se Tuna në ditëlindjen e djalit te saj ka thirur nënën dhe vajzën jashtëmartesore të Robertit e kjo gje nuk i ka ardhur aspak mirë Norës dhe Robertit të cilët nuk kanë shkuar në këtë festë!

'
'

Të Ndryshme

Cfarë po ndodh??Era Istrefit i rrezikohet performanca në hapjen e Kampionatin Botëror!

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi arriti që të jetë zëri i këtij Botërori, teksa së bashku …