[ ? ]
20/10/2018 12:21 am
Ballina / Kuriozitete / Val Mercado, modelja seksi fotografohet në Miami!

Val Mercado, modelja seksi fotografohet në Miami!

Nëse Kylie Jenner ende nuk ka gjetur ndonjë arsye për të xhelozuar, ja disa foto që mund të ndryshojë mendje. Modelja Val Mercado raportohet se është takuar me të dashurin e 18-vjeçares, reperin Tyga, dhe ka dëshmuar se ka një trup perfekt.

23-vjeçarja ka pushtuar revistat rozë me fotot e saj në Miami ku ka qenë për të realizuar setin më të ri fotografik. Fotot u publikuan pas takimit të Val me Tyga në Bervely Hills.

Modelja ka pozuar me bikini të ngjyrave të ndryshme, por në të gjitha duket shumë seksi.  Megjithatë, Tyga thuhet se dëshiron të ndihmojë modelen të realizojë aspiratat e saj në muzikë, por me fotot e fundit rrezikon të interesohet edhe për ndonjë gjë tjetër…

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …